Navigácia

Zoznam učiteľov

 
 
Ing. Erika Šušková SUS Rozvrh
Riaditeľka
 
 
Ing. Iveta Bodnárová BOD Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
Ing. Mária Líšková LIS Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
Ing. Margita Pisarčíková PIS Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
Bc. Valéria Banašová BAN Rozvrh
Majsterka
Vedie krúžok: Práca s vlasmi
 
 
Ing. Zuzana Bedrichová BED Rozvrh
Triedna učiteľka: IV. M
Vedie krúžok: Zmaturuj z angličtiny
 
 
Mgr. Denisa Beňušová BEN Rozvrh
Majsterka
Triedna učiteľka: I. K
 
 
Ing. Eva Borovjáková BOR Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: I. B
 
 
Ing. Anna Bránická BRA Rozvrh
Triedna učiteľka: II. M
Vedie krúžok: Cestovanie v čase
 
 
Ing. Antónia Brezovská BRE Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Písomná a elektronická komunikácia
 
 
Ing. Daniela Bubláková BUB Rozvrh
Triedna učiteľka: III. K
Zástupca v triede: IV. M
Vedie krúžok: Mladý zdravotník
 
 
Mgr. Erika Bystričanová BYS Rozvrh
Triedna učiteľka: IV. AS
Zástupca v triede: II. A
Vedie krúžok: Nemčina pre teba
 
 
Ing. Mária Ďurdinová DUR Rozvrh
Triedna učiteľka: I. B
Zástupca v triede: III. K
Vedie krúžok: Nemčina v pohybe
 
 
Mgr. Daniela Gejdošová GEJ Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Fit Park
 
 
Bc. Alena Hvoľková HVO Rozvrh
Majsterka
Vedie krúžok: Kreatívna tvorba
 
 
Mgr. Daniela Joštiaková JOS Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: English online
 
 
Bc. Martina Kajanová KAJ Rozvrh
Majsterka
Vedie krúžok: Módna tvorivosť
 
 
Ing. Ivona Korčušková KOR Rozvrh
Triedna učiteľka: I. M
Vedie krúžok: Účtuj viac - účtuj dobre
 
 
Ing. Anna Košútová KOS Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Financie hrou
 
 
Bc. Marta Kšenzuláková KSE Rozvrh
Majsterka
 
 
Bc. Zuzana Kubiritová KUB Rozvrh
Majsterka
 
 
Mgr. Jana Kulošťáková KUL Majsterka
 
 
Mgr. Silvia Kytková KYT Rozvrh
Triedna učiteľka: II. A
Zástupca v triede: II. M
Vedie krúžok: Matematický krúžok
Vedie krúžok: Zmaturuj z matematiky
 
 
Mgr. Daniela Majkútová MAJ Rozvrh
Triedna učiteľka: II. K
Vedie krúžok: Prstom na mape
 
 
Ing. Lucia Medvecká MED Rozvrh
Triedna učiteľka: III. M
Zástupca v triede: III. A
Vedie krúžok: Improve your english writing
 
 
Mgr. Renáta Mikytová MIK Rozvrh
Triedna učiteľka: IV. B
Zástupca v triede: III. B
Vedie krúžok: Maturitný tréning
 
 
Bc. Katarína Mordáčová MOR Rozvrh
Majsterka
 
 
Mgr. Katarína Ondreková OND Rozvrh
Majsterka
 
 
Mgr. Mária Pajtová PAJ Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Andrea Pazúriková PAZ Rozvrh
Učiteľka
 
 
PaedDr. Radovan Pňaček PNA Rozvrh
Triedny učiteľ: III. B
Zástupca v triede: IV. B
Vedie krúžok: E Sport
 
 
Mgr. Peter Rošťák ROS Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: I. A
 
 
PhDr. Beata Staviarska STA Rozvrh
Triedna učiteľka: II. B
 
 
Mgr. Patrik Valko VAL Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Spracovanie videa a zvuku
 
 
PaedDr. Martina Vlčáková VLC Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Doučovanie z matematiky
Vedie krúžok: Stolný tenis
 
 
Mgr. Štefan Žembéry ZEM Rozvrh
Triedny učiteľ: I. A

© aScAgenda 2019.0.1158 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 17.04.2019

Novinky

Kontakt

  • Stredná odborná škola podnikania a služieb
    Hattalova 968/33
    029 01 Námestovo
  • +421 43 552 23 48 - Spojovateľka
    +421 43 552 12 21 - Ekonomický úsek

Fotogaléria